Aanleiding
Binnen Quintor hebben we een coding challenge staan om kennis te kunnen peilen op verschillende competenties. Op het moment is dit een betaalde tool die we afnemen van een derde partij. Wij zien echter de kans om nieuwe technologieen toe te passen om het uitvoeren van zo’n code challenge te verbeteren: WASM.

Probleem
Coding challenges worden tot nu toe typisch op een eigen sandbox omgeving uitgevoerd op een server. Dit zorgt voor load op de servers, aangezien er veel omgevingen opgezet moeten worden zodra er veel challenges tegelijk worden gemaakt. Dit betekent dat het instantieren van de sandbox omgeving, compileren, uitvoeren en checken van de code allemaal op de server gebeurd. Hier zou WASM potentieel een verandering in kunnen brengen, aangezien het beloofd een sandbox omgeving te zijn die in de browser kan draaien.

Wat we zoeken
Een ondersteunend onderzoek om de features van WASM te vergelijken met standaard coding challenge sandbox omgevingen. Hierbij zien we graag een ondersteunend proof of concept die de mogelijkheden van WASM laat zien in de concept van een coding challenge. Hierbij is de focus om de input van de gebruiker uiteindelijk binnen de gebruiker hun browser omgeving uit te voeren en de resultaten hiervan te testen.

Wat we bieden

  • Ervaren en betrokken begeleiding
  • Structuur door middel van Scrum
  • Leuke collega’s en mede-afstudeerders
  • Maandelijkse borrels en hands-on workshops over nieuwe technieken
  • Een informele bedrijfscultuur, waarbij kennisdeling centraal staat
  • Toegang tot de Quintor Academy, onze online leeromgeving
  • Afstudeervergoeding van €500,- per maand

Geïnteresseerd? Schrijf je nu in!

Naam
Drag & Drop Files, Choose Files to Upload
Bij welke vestiging wil je afstuderen?
Privacy policy